+38 (097) 892-87-87
Особистий кабінет

Як обрати Wi-Fi роутер?

Щоб вибрати маршрутизатор правильно необхідно визначити, які параметри найбільш важливі. Варто врахувати з яким обладнанням і в яких умовах буде працювати маршрутизатор, необхідність додаткових можливостей або технічних особливостей. Отже, основні показники, на які необхідно звернути увагу:

💻Тип підключення до глобальної мережі Інтернет.Необхідно розуміти яким чином Ви отримуєте доступ до мережі Інтернет від провайдера. Найчастіше це телефонна лінія або Ethernet-кабель, для мобільного доступу можна також задіяти 3G/4G.

💻Бездротові стандарти, підтримувані використовуваним обладнанням. Існує кілька стандартів Wi-Fi. Природно можна взяти максимум, але даний параметр впливає на вартість маршрутизатора і дає можливість заощадити.

💻Сила і стабільність сигналу може істотно впливати на швидкість підключення. Чим більше стін і перегородок в приміщенні, а також віддаленість місць підключення, тим сильніше повинен бути сигнал. На цей параметр впливає кількість підключених антен, їх потужність, а також можливість підключення зовнішніх антен.

💻Наявні інтерфейси – варто звернути увагу на:

•кількість і швидкість Ethernet-портів, впливає на кількість пристроїв, що підключаються по кабелю і швидкість підключення;

•USB-порт визначає можливості підключення: USB-накопичувачі, принтери, МФУ, зовнішні модеми.

💻Функціонал – важливим фактором є можливості налаштування безпеки, протоколи шифрування, наявність мережевого екрану, фільтрів, можливості лімітування трафіку. Також варто врахувати простоту адміністрування, наявність підтримки, доступної мови інтерфейсу.

💻Підтримка IPTV – популярної послуги, яку надають Інтернет провайдери.

💻Бренд – краще вибрати модель з лінійки відомого виробника, це можуть бути D-Link, TP-link, Asus, Zyxel, які забезпечують хорошу підтримку своїх продуктів – Ви легко зможете знайти всю потрібну інформацію, необхідні драйвера, оновлення ПЗ, відгуки.

    Замовити підключення