+38 (097) 892-87-87
Особистий кабінет

Відеонагляд та системи охорони

Система відеонагляду призначена для домашнього користування та підключається по кабельному або бездротовому каналу до домашньої локальної мережі.

Система відеонагляду дозволяє:

  • мати цілодобовий доступ до об’єктів Вашої нерухомості;
  • слідкувати за дітьми, робочим персоналом та домашніми улюбленцями;
  • вести запис в режимі онлайн та зберігати інформацію на хмарному сховищі;
  • переглядати відео з будь якої точки світу в зручний для Вас час.

Типова система відеоспостереження, що призначена для домашнього користування, включає в себе кілька відеокамер, програмне забезпечення для віддаленого спостереження, відеозапису, а також для управління записаною інформацією.

Спрацював датчик? Дивіться окреме відео в застосунку. Розумне відеоспостереження позначає відео, коли спрацьовує датчик системи безпеки або будь-який інший сенсор розумного дому. Більше не потрібно витрачати час на перегляд відео, в якому нічого не відбувається, або зберігати об’ємні багатогодинні файли.

Приміщення під охорону можна ставити зі смартфону. Миттєво отримуйте повідомлення про вторгнення та затоплення. Захистіть майно від крадіжок та потопу.

Досить 1 датчика. Без встановлення HUB-у в квартирі. Встановлення за 5 хвилин без ремонтних робіт і дротів завдяки бездротовій системі охорони “ОМО”. Будується на основі датчиків: відкриття дверей/вікна, датчика руху, датчика протікання.

Розумне світло

Розумне світло – це інноваційні прилади, що дозволяють дистанційно керувати освітленням. Ви зможете змінювати температуру його кольору або підбирати будь-який з 16 мільйонів кольорів, налаштовувати вмикання та вимикання за часом та навіть підлаштовувати інтенсивність світла та його колір під звучання музики.

Ми пропонуємо тільки енергоефективні та безпечні розумні LED-лампи та LED-стрічки, а також автономні нічні світильники з датчиком руху. Розумне освітлення робить вашу оселю більш комфортною та затишною, а LED-технології дозволяють заощаджувати на споживанні електроенергії.

Розумне світло це:

Цифрові технології

– можливість управління за допомогою Wi-Fi (зокрема голосове управління) і безкоштовного мобільного додатку

– елемент системи розумного будинку

Енергоефективність

– низьке енергоспоживання завдяки LED-технологіям і тривалий термін використання (11 років)

Оптимальне рішення

– найкраще співвідношення ціни та якості, варіативність налаштувань та два роки гарантії від виробника

 

Розумний ключ ОМО

Інноваційна система доступу до приміщень «Розумний Ключ ОМО» дозволяє надавати доступ до будь-яких приміщень із застосунку в смартфоні, шляхом розпізнавання обличчя або голосом. Якщо в будинку вже встановлено домофон — ОМО працює як додаток до нього. Він розширює можливості системи, а не замінює її.

Опції Розумного Ключа:

  1. Відчиняйте двері зі смартфона. Усі двері та входи ,які обладнанні системою ОМО, можна додати в єдиний застосунок ОМО і відчиняти їх зручно в один клік. Більше не потрібно носити з собою ключі та магнітні брелки.
  2. Відчиняйте двері з NFC. Відчиняйте двері, просто приклавши смартфон до ОМО-зчитувача біля дверей. Функція тимчасово доступна тільки для власників смартфонів на ОС Android. Додатково можна замовити NFC-брелок або NFC-Карту.
  3. Доступ за розпізнаванням обличчя. Якщо у під’їзді або біля дверей встановлена камера відеоспостереження, яка приєднана до системи ОМО, ви можете скористатися технологією FACEID, щоб зайти до приміщення.
  4. Відчиняйте двері голосом. Власники Iphone можуть налаштувати в смартфоні функцію голосового помічника. Скажіть: «ОМО, відкрий двері»- і заходьте.

 

Система антизатоплення

Захищає квартиру, будинок, підвал або інше приміщення від затоплення. Знайде воду раніше за вас, миттєво повідомить на смартфон і перекриє водопостачання.

Будується на основі датчика протікання води й пристрою автоматичного перекриття водопостачання.

Бездротовий датчик протікання ставиться в місці ймовірної появи води: на підлогу у ванній кімнаті, під мийкою, поруч з унітазом або раковиною, під пральною та посудомийною машиною, батареєю або котлом опалення, в підвал будинку або в приміщення з водопровідними трубами.

Використовує бездротовий зв’язок. Не вимагає підключення до розетки. Робота від однієї батарейки до 5 років. Встановлюються миттєво без використання інструментів. Не реагує на дрібні бризки, тому не турбує вас через дрібниці. Налаштовується через мобільний додаток для смартфонів на iOS і Android. Про всі події користувача сповіщають push-повідомлення, SMS-повідомлення та дзвінки (якщо включені).

Пристрій автоматичного перекриття водопостачання

Система захисту від протікання води ставиться на водопровідні труби та працює в парі з датчиком протікання. За допомогою електроприводу автоматично перекриває водопостачання в разі протікання. Монтаж не вимагає особливого втручання в систему водопостачання. Гарантована надійність, герметичність та широкий температурний діапазон використання.

    Замовити підключення