+38 (097) 892-87-87
Особистий кабінет

Домашній WIFI

Підключення оптоволоконного Інтернет

Оптичне волокно – це довговічний матеріал, що має дуже високий рівень пропускної спроможності. Саме ця характеристика відповідає за високу швидкість передачі даних.

Переваги використання:

  • Високошвидкісний доступ до мережі Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с
  • Послуги прийому телебачення
  • Технологія підключення забезпечує стабільність і високу якість з’єднання, яке не залежить від загального мережевого навантаження і зовнішніх чинників.

Прокладання кабелю не має обмежень по довжині каналів, оптоволоконний Інтернет дозволяє здійснювати з’єднання навіть з територіально віддаленими об’єктами.

Підключення по технології WiFi

Якщо не має технічної можливості підключитися до Інтернет по оптичному кабелю, ми надамо Вам послугу за технологією бездротового доступу «WiFi».

Переваги використання технології WiFi:

  • висока швидкість передачі даних (5-30 Мбіт/сек);
  • відносно невелика вартість обладнання, необхідного для організації мережі;
  • оперативний монтаж і налаштування.

Для підключення використовується обладнання _________
Даний тип підключення передбачає використання радіозв’язку і доступний лише в тих населених пунктах, де тимчасово немає можливості провести підключення за допомогою технології PON (з використанням оптичного кабелю).

Підключення можливо при наявності радіусу видимості з однієї з базових станцій, в окремих випадках антену встановлюють якнайвище –  на щоглах (вежах) висотою 70-100 метрів.

    Замовити підключення