+38 (097) 892-87-87
Особистий кабінет

Технології підключення Інтернет

Наша компанія надає послуги доступу до мережі Інтернет за допомогою найновіших технологій.

📲Підключення оптоволоконного Інтернет
Оптичне волокно – це довговічний матеріал, що має дуже високий рівень пропускної спроможності. Саме ця характеристика відповідає за високу швидкість передачі даних.

Переваги використання:

✔️Високошвидкісний доступ до мережі Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с
✔️Послуги прийому телебачення
✔️Технологія підключення забезпечує стабільність і високу якість з’єднання, яке не залежить від загального мережевого навантаження і зовнішніх чинників.
✔️Прокладання кабелю не має обмежень по довжині каналів, оптоволоконний Інтернет дозволяє здійснювати з’єднання навіть з територіально віддаленими об’єктами.

📲Підключення по технології WiFi
Якщо не має технічної можливості підключитися до Інтернет по оптичному кабелю, ми надамо Вам послугу за технологією бездротового доступу «WiFi».

Переваги використання технології WiFi:

✔️Висока швидкість передачі даних (5-30 Мбіт/сек).
✔️Відносно невелика вартість обладнання, необхідного для організації мережі.
✔️Оперативний монтаж і налаштування.

Даний тип підключення передбачає використання радіозв’язку і доступний лише в тих населених пунктах, де тимчасово немає можливості провести підключення за допомогою технології PON (з використанням оптичного кабелю). Підключення можливо при наявності радіусу видимості з однієї з базових станцій, в окремих випадках антену встановлюють якнайвище – на щоглах (вежах) висотою 70-100 метрів.

Для підключення послуг Інтернет від «Ведекон» залишайте заявку на нашому сайті або за телефонами: (097) 892-87-87; (095) 889-87-87; (063) 025-87-44.

    Замовити відключення