+38 (097) 892-87-87
Особистий кабінет

Що таке Абонентський термінал ONU?

Абонентські термінали ONU – це

Optical Network Unit, що в перекладі з англійської означає оптична мережева одиниця, “онушка” або “ОНУ” – всі ці терміни використовуються для позначення ONU. Цей пристрій встановлюється у абонента. З його допомогою здійснюється підключення оптичного волокна абонента до мережі постачальника телекомунікаційних послуг за технологією EPON або GPON.

ONU також:
– приймає інтернет-трафік і передає його;
– перетворює світловий оптичний сигнал в електричний і передає назад.

Він являє собою прилад незначних розмірів, укладений в корпус з пластика або металу. Він забезпечений вхідними портами, через які приймається і передається інформація. Через оптичний порт здійснюється підключення до PON, а через інші мідні – до обладнання абонентів за допомогою витої пари.

Принцип роботи ONU

Вся система працює наступним чином. У передавальної сторони знаходиться центральний термінал OLT (Optical line Terminal). Від нього на “ОНУ ” надходить оптичний сигнал, який апарат перетворює в електричний. Потім по мережевому шнуру передає його до комп’ютера, телевізора, іншому приймаючому пристрою. Вони, у свою чергу, передають електричні сигнали на ONU. Прилад перетворює їх в оптичні і посилає назад до лінійного терміналу OLT.

Оскільки всі термінали абонентів мають функцію “Вмикай і працюй” (plug-and-play), досить просто підключити їх до оптичної лінії (того ж TV або комп’ютера). Для проведення Інтернету зазвичай досить купити ONU в стандартному варіанті, тобто облаштованому портом оптичним і мідним (по одному кожного виду).

Чому варто взяти в оренду абонентські термінали ONU в компанії Ведекон?

Якщо ви хочете отримати доступ до мережі Інтернет і оптимальне співвідношення якості і ціни, звертайтеся до нас. Ми надамо будь-який варіант оригінального продукту відомих брендів, а також:
– гарантію на нього;
– сервісне обслуговування;
– професійну консультацію;
– послугу доставки та встановлення і налаштування.
Детальна інформація за телефонами: (097) 892-87-87; (095) 889-87-87; (063) 025-87-44.

    Замовити відключення