+38 (097) 892-87-87
Особистий кабінет

Перерахунок плати за послуги

Шановні абоненти!

Першочергово хочемо подякувати Вам, що обрали нашу компанію для отримання послуг з доступу до мережі Інтернет.

В цей не легкий для всієї країни час, наша компанія докладає максимальних зусиль для того, щоб всі абоненти мали доступ до мережі Інтернет. У воєнний час це є надважливим, щоб всі громадяни могли отримувати актуальну інформацію, а також бути на зв’язку зі своїми рідними.

Звертаємо вашу увагу, що прийнявши умови публічного договору шляхом внесення оплати за підключення послуг, Ви надали повну й безумовну згоду прийняти всі умови, викладені в договорі.
Відповідно до умов Публічного договору, абонент має право тимчасово призупинити отримання Послуг за допомогою Особистого кабінету. Припинення надання послуг та відмова від отримання Послуг не звільняє Абонента від оплати заборгованості за надані Послуги.

Згідно з вимогами Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг – скорочення переліку послуг або припинення їх надання здійснюється за ініціативою споживача або оператора, провайдера відповідно до цих Правил, інших актів законодавства. Операторам, провайдерам забороняється з власної ініціативи здійснювати скорочення переліку послуг або припинення їх надання з підстав, не передбачених цими Правилами, іншими актами законодавства.

Під час бойових дій постійно пошкоджуються та руйнуються мережі. Наші спеціалісти працюють в екстремальних умовах, подекуди під обстрілами ворога, ризикуючи власними життями.

Отже, умовою для призупинення надання послуг з доступу до мережі Інтернет за ініціативою споживача є відповідна заява на адресу Провайдера.
Посилання абонента на той факт, що він не користувався послугами, без подання відповідної заяви про призупинення надання послуг, не є підставою для здійснення перерахунку за надані послуги.

Ознайомитися з Публічним договором та Правилами надання та отримання телекомунікаційних послуг ви можете у розділі “Абоненту”.

Дякуємо за розуміння.

 

    Замовити відключення