+38 (097) 892-87-87
Особистий кабінет

Нові функції в Instagram для батьків і підлітків

Instagram додає нові функції для батьків і підлітків – денні ліміти та спостереження.

В Instagram з’являться інструменти, що допоможуть молодим користувачам контролювати час у застосунку й переглядати більше контенту на нові для себе теми.

Якщо підліток постійно переглядає публікації на одну й ту саму тему у вкладці Explore, Instagram надсилатиме йому відповідне сповіщення. У компанії кажуть, що ці повідомлення покликані переконати наймолодших користувачів відкрити для себе щось нове. Проте платформа не пропонуватиме контенту, що може завдати шкоди самооцінці підлітків. Функція ще тестується й поступово запроваджуватиметься в різних країнах.

Разом з тим стали доступні нові можливості для батьків підлітків. Вони зможуть надсилати своїм дітям запити на дозвіл, щоб активувати інструменти спостереження. Після цього вони зможуть перевіряти, скільки часу підліток проводить в Instagram щодня та встановлювати денні ліміти або ж певний час протягом дня або тижня, коли користування Instagram буде обмежено.

Також батьки можуть дізнатися, якщо дитина з якоїсь причини поскаржилася на той чи інший обліковий запис; перевірити, на кого дитина підписана та хто підписаний на неї.

    Замовити підключення