+38 (097) 892-87-87
Особистий кабінет

Хмарні сховища. Де зберігати фото, відео та документи

Зберігання спогадів та документів є особливо важливим під час війни, коли багато українців змушені залишати свої домівки.

Хмарні сервіси – це найзручніший спосіб зберігати всі свої файли онлайн. Навіть якщо ви втратите свій гаджет, у вас лишиться доступ до фотографій та документів з будь-якого пристрою у будь-якій точці світу. Достатньо пам’ятати свій логін та пароль. 

До того ж це дозволяє зберігати значно більшу кількість матеріалів, ніж здатна вмістити пам’ять звичайного ноутбука або смартфона.

Ми сформували для вас список хмарних сервісів. Обирайте відповідно до ваших потреб та функцій сервісу.

Google Drive

Google Drive має простий та зручний інтерфейс і застосунки, які дозволяють онлайн керувати будь-якими типами файлів на вашому диску.

Microsoft OneDrive

Зручний сервіс для прихильників екосистеми Microsoft. Його можна придбати як окремо, так і з пакетом Microsoft 365, який поєднує хмарний інтернет-сервіс та програмне забезпечення компанії. 

Dropbox

Cервіс, який надійно збереже ваш фотоархів та документи, проте дещо поступається конкурентам за кількістю сучасних функцій для упорядкування.  

Amazon Drive

Дозволяє надійно зберігати ваші архіви, автоматично завантажувати оновлення з ваших пристроїв та управляти ними за допомогою Amazon Photos. Тут ви знайдете такі корисні функції як автоматичне розпізнавання обличчя, розумний пошук та редагування знімків.

Mega

Це хмарне сховище має більшість стандартних функцій, проте менш популярне в нашій країні, а значить, його буде проблематично використовувати спільно з вашими друзями або родиною. Натомість ви можете давати посилання на завантаження файлів навіть тим, користувачам, які не зареєстровані в Mega. 

iCloud

Це хмарне сховище, що добре знайоме користувачам iPhone та Mac. Теоретично його можна використовувати й для інших операційних систем. Але в такому разі не всі його функції будуть доступні для використання.

Сподіваємось були вам трохи корисними) зберігайте спогади надійно.

    Замовити відключення