+38 (097) 892-87-87
Особистий кабінет

Як підключити Wi-Fi роутер

Для підключення роутера в мережу необхідно вибрати місце розміщення. Краще, якщо це буде якась центральна, рівновіддалена точка в приміщенні, що забезпечить хороший рівень сигналу для всіх можливих місць підключення. Мережа Інтернет підключається до відповідного порту, це може бути або гніздо ADSL, або виділений Ethernet-порт. Пристрої без Wi-Fi адаптера, комп’ютери, що знаходяться в безпосередній близькості – підключаються в вільні порти вбудованого світча.

Для підключення бездротових пристроїв потрібне первісне налаштування маршрутизатора. Вам потрібен комп’ютер/ноутбук і патч корд. Після налаштування у Вас буде ім’я мережі і пароль, які будуть потрібні для підключення до мережі. На кожному пристрої разово необхідно вказати реєстраційні дані.

Переваги використання:

  • Зручний доступ до мережі Інтернет при хорошій швидкості та при відносно невеликих разових витратах;
  • Можливості роздати доступ до мережі на кілька пристроїв (при необхідності за певними правилами);
  • Захист локальної мережі та пристроїв від зовнішніх загроз за допомогою мережевого екрану (при наявності);
  • 3G Wi-Fi роутер дозволяє підключити ноутбуки, планшети без відповідного модуля в мережу по 3G протоколу.

Бездротові маршрутизатори набули широкого поширення завдяки співвідношенню зручності використання і досить невисокою ціною. Можливості та якісні характеристики постійно вдосконалюються під зростаючі потреби споживачів і відповідно до технологій, що постійно розвиваються.

    Замовити підключення