З метою укладання договорів про надання послуг до мережі Інтернет в електронній формі (замість паперової форми документів з обовязковими мокрими печатками), повідомляємо Вам, що, з 1 січня 2017р., ми переходимонароботу з Публічними договорами.

З моменту оплати Послуг Провайдеру, що була зроблена після оприлюднення данного Публічного договору, договір вважається укладеним.

Згодою дотримуватися умов Публічного Договору є подальше використання Абонентом послуг до мережі Інтернет та оплата Послуг Провайдера.

Акцентуємо Вашу увагу, що Публічний Договір розроблений у відповідності до діючого законодавства України, зокрема закону України «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р., Правил надання та отримання телекомунікаційний послуг, затверджених постановою КМУ від 09.08.2005 р., Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг, затверджених рішенням НКРЗ від 29.11.2012 р.

УВАГА!!!

Абонентам, які до моменту оприлюднення Публічного Договору користувалися послугами попередніх договорів про надання послуг до мережі Інтернет укладених в паперовій формі з мокрими печатками, необхідно у строк до 15 календарних днів з дати розміщення цього офіційного повідомлення надати офіційне підтвердження/згоду на перехід до правовідносин за Публічним договором, шляхом надсилання на електронну адресу Провайдера abon@vedekon.net електронного повідомлення/Згоди.

Також Згодою дотримуватися умов Публічного Договору є подальше використання Абонентом послуг до мережі Інтернет та оплата Послуг Провайдера.

З моменту оплати Послуг Провайдеру, що була зроблена після оприлюднення данного Публічного договору, договір вважається укладеним.

Звертаємо увагу, що електронна адреса Провайдера, ідентифікатори доступу, електронний інтерфейс керування Послугою, Тарифний план та Вартість послуг залишаються без змін.

Якщо протягом 15 календарних днів з дати розміщення цього офіційного повідомлення про перехід до правовідносин за Публічним договором, Провайдер не отримує на електронну адресу від Абонента заперечень (в тому числі письмових), і Абонент продовжує користуватися послугами Провайдера. Публічний договір також вважається укладеним.

Публічний Договір - ТОВ Ведекон

Публічний Договір - ФОП Качановська

 

Нашi новини

Всi новини
04/12/2018
Послуга Інтернет - телебачення

Шановні абоненти!


З 05.12.2018 для абонентів підключених по оптоволоконному кабелю, буде доступна послуга Інтернет-телебачення

Телебачення за дом...

26/03/2018
Шановний абонент, звертаємо Вашу Увагу!

Впроваджені зміни в порядок зняття коштів за надання послуг доступу до мережі Інтернет з 01.04.2018, а саме:

На початок розрахункового періоду (дат...

20/06/2017
Акція «Приведи друга»

Акція «Приведи друга»*

Підключи друга до Інтернет від Ведекон у період з 01.06.2017 до 31.08.2017 та користуйся послугою наступний місяць всього за 1 грн...

18/05/2017
Шановні абоненти!

Згідно з указом президента України №133/2017 від 15 травня 2017 року обмежено доступ до ресурсів:

"Лаборатория Касперского", www.kaspersky.ru;
"Лаборатория Ка...