Шановні Абоненти!

Акцентуємо Вашу увагу, що для більш зручного користування мережею Інтернет, провайдер у відповідності до розділу 5 Публічного договору, затвердженого наказом директора ТОВ «Ведекон» № 13 від 27.12.2016 року, надає наступні додаткові послуги:

1. Тимчасове припинення послуг

Це право Абонента тимчасово призупиняти отримання послуг з доступу до мережі Інтернет по всіх тарифних пакетах.

Тимчасове призупинення послуг з доступу до мережі Інтернет здійснюється Провайдером за умови попередньо поданої Абонентом заявки на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням періоду призупинення Абоненту послуг з доступу до мережі Інтернет.

Звертаємо вашу увагу, що мінімальний строк тимчасового призупинення надання послуг до мережі Інтернет складає 3 календарних дні не частіше ніж 1 раз на місяць.

У період призупинення послуг з доступу до мережі Інтернет щомісячна вартість тарифного пакету

Абоненту не нараховується.

2. Поновлення надання послуг

Вартість поновлення послуги доступу до мережі Інтернет після її призупинення (за заявкою Абонента, у випадку відключення Абонента від мережі Інтернет через несплату наданих Провайдером послуг або у випадках передбачених умовами публічного договору), більше ніж на 30 календарних днів складає 50 грн.

3. Зміна тарифного плану

Для зміни тарифного плану Абонент відправляє заявку на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням дати переходу на бажаний тариф.

Вартість зміни тарифного плану з більшого на менший складає 50 грн.

Зміна тарифного плану з меншого на більший безкоштовна.

4. Надання послуг Абонентам на умовах наступної оплати

У випадку відключення Абонента від мережі Інтернет через несплату наданих Провайдером послуг, ми надаємо можливість Абоненту скористатись підключенням послуги з доступу до мережі Інтернет до надходження коштів на особовий рахунок Абонента з обов'язковим надсиланням Провайдеру копії квитанції про сплату на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Вартість послуги складає 10 грн.

Нашi новини

Всi новини
04/12/2018
Послуга Інтернет - телебачення

Шановні абоненти!


З 05.12.2018 для абонентів підключених по оптоволоконному кабелю, буде доступна послуга Інтернет-телебачення

Телебачення за дом...

26/03/2018
Шановний абонент, звертаємо Вашу Увагу!

Впроваджені зміни в порядок зняття коштів за надання послуг доступу до мережі Інтернет з 01.04.2018, а саме:

На початок розрахункового періоду (дат...

20/06/2017
Акція «Приведи друга»

Акція «Приведи друга»*

Підключи друга до Інтернет від Ведекон у період з 01.06.2017 до 31.08.2017 та користуйся послугою наступний місяць всього за 1 грн...

18/05/2017
Шановні абоненти!

Згідно з указом президента України №133/2017 від 15 травня 2017 року обмежено доступ до ресурсів:

"Лаборатория Касперского", www.kaspersky.ru;
"Лаборатория Ка...