Торгова марка WI-Magic включає групу компаній ТОВ "Ведекон" та ТОВ "ЛОКО ДІДЖІТАЛ".


Компанія ТОВ "Ведекон" заснована в 2004 році. Сьогодні компанія є національним оператором фіксованого радіодоступу, системним інтегратором і постачальником ключових компонентів інформаційної інфраструктури для операторів, організацій та підприємств з розрізненої географічної інфраструктурою, а також приватних користувачів. З 2012 року компанія надає послуги, на території України, за технологією WiFi, під торговою маркою «WiMagic»

Компанія ТОВ "ЛОКО ДІДЖІТАЛ" заснована в 2011 році та є оператором телекомунікацій. Компанією побудовано та введно в експлуатацію власну волоконно-оптичну магістральну мережу Львів-Київ-Донецьк. 

Галузі спеціалізації групи компаній:


∙ надання послуг широкосмугового бездротового доступу (ШПД),

підключення до мережі Інтернет на далекі дистанції в зоні прямої видимості;

∙ організація корпоративних каналів зв'язку;

∙ розробка і виробництво високонадійних рішень

для побудови мультисервісних мереж бездротового

широкосмугової передачі даних;

∙ розробка і впровадження рішень по інформаційній

безпеки;

∙ впровадження систем моніторингу та архівування

поштових повідомлень;


ТОВ «Ведекон» має ліцензію НКРЗ на використання частот в смузі 2,1-2,2, 2,4 і 5,5 ГГц і забезпечує якісний не лімітований доступ до мережі Інтернет WiFi, у Київській, Львівській, Полтавській, Донецькій, Харківській, Черкаській, Житомирській, Рівненській та Хмельницькій областях.

ТОВ «ЛОКО ДІДЖІТАЛ» має ліцензію НКРЗ з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж у Київській, Львівській, Полтавській, Донецькій, Харківській, Черкаській, Житомирській, Рівненській та Хмельницькій областях та м. Києві.

На даний момент WiMagic веде активну діяльність по розширенню мережі WiFi і пошуку партнерів, для можливості надавати послуги всім бажаючим.